Dobrodružství začíná hned u našich dveří
Dobrodružství začíná hned u našich dveří

Napsali o nás…


04.09.2020
Napsali o nás…

Léto 2020 – Pavel Ž., s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Nejen zcela nově zařízeno po rekonstrukci, ale navíc velmi promyšleně, nic nechybí a nic není ošizené. Nejlepší soukromé ubytování, v jakém jsme kdy byli. Majitelé velmi milí. Poloha pro průzkum Beskyd ideální, kousek přehrada na koupání.

Léto 2020 – Klára A., s přáteli 
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Úžasné, krásné a prostorné ubytování v nádherné, snadno dostupné oblasti a za příznivou cenu. Skvělá komunikace s majiteli. Na uvítanou příjemné překvapení. Dostatečně vybavená. Posezení venku parádní. Mohu jen doporučit! Ještě jednou děkujeme.
 
Léto 2020 – Magda,  Rodina se staršími dětmi
9 Poloha     10 Čistota     10 Vybavenost     10 Personál     10 Služby     10 Atrakce v okolí     10 Cena/hodnota   
 Krásná, nová, prostorná, stylová chalupa účelně a moderně zařízená s velkou travnatou zahradou. Majitelé velmi milí, vstřícní, na uvítanou jsme dostali výborné valašské frgály. Krásná příroda v okolí, blízkost vodní nádrže ke koupání. Doporučuji všem, kteří chtějí příjemně zrelaxovat v pohodlí, čistotě a obklopeni jedinečnou valašskou přírodou.
 

Léto 2020 – Pavla  se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Chata je moc krásná, plně vybavená s velkým oploceným a vybaveným pozemkem. Majitelé jsou příjemní. Pobyt a relax jsme si tu moc užili. Děkujeme 🙂

Léto 2020 – Hanka D.  s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Na zahradně skvělé zázemí pro děti. Rychlé a příjemné jednání s majiteli. Vše nové, čisté a pěkné.

Zima 2020 – Radomír , Rodina s malými dětmi
8 Poloha     10 Čistota     10 Vybavenost     10 Personál     8 Služby     9 Atrakce v okolí     10 Cena/hodnota   Vybavenie chaty je nadštandardné. Umývačka riadu, práčka, elektrický sušič topánok, miestnosť na odkladanie lyží/bicyklov a mnoho ďalších vecí nieže splnilo, ale predčilo naše očakávania. Nesmiem zabudnúť na vynikajúce víno z Južnej Moravy, ktoré je takisto k dispozícii 😊. Zariadenie chaty veľmi vkusné a moderné. Všade čistota. Majitelia sú veľmi milí ľudia, lokalita je takisto výborná. Boli sme naozaj spokojní a radi sa sem vrátime. Ďakujem.
 

Zima 2020 – Čtyři spřátelené rodiny :-), s více rodinami,
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Strávili jsme zde spolu s našimi přáteli báječný víkend. Chata je krásná, vkusně zařízená, s veškerým potřebným vybavením, majitelé příjemní,takže za nás naprostá spokojenost a nemůžeme jinak, než doporučit. Plánujeme zde další pobyt v letním období 🙂

zdroj: e-chalupy/chalupabecvanka, ceskoslovensko.cz/chalupabecvanka, google Moje firma

Děkujeme všem našim hostům za milá hodnocení.