Dobrodružství začíná hned u našich dveří
​​
Dobrodružství začíná hned u našich dveří

Napsali o nás…


31.05.2024

zdroj recenzí https://www.e-chalupy.cz/beskydy/ubytovani-horni-becva-chalupa-becvanka-pronajmuti-1236.php#hodnoceni 

Jaro 2024 – Hanka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Prodloužený víkend jsme si zde jako maminky s dětmi moc užily. Pro dětičky úžasné, odjížděly unavené z nekonečného hraní na prostorné a pro ně plně vybavené zahradě. Ubytování čisté, krásně zařízené. Rádi se zde příští rok opět vrátíme :⁠-⁠)

Zima 2024 – Zuzana s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Na chatě jsme byli 4 rodiny na 3 noci a musím říct, že takto perfektně vybavenou chatu jsem dlouho nezažila. Nic nám tady nechybělo, kuchyň vybavená veškerým nádobím i na vaření a v dostatečném množství pro velký počet lidí. Teplo a dostatek teplé vody samozřejmostí. Oba lyžařské areály na dosah autem, cca 2 km. Určitě doporučím a pokud bude možnost velmi rádi se zde vrátíme 🙂

Zima 2024- Lucie s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 92%
Byly jsme moc spokojeni, chalupa je moc pěkná, pro nás vybavená velice dobře. Nebylo nic co by nám tam chybělo. Chalupa má velký sklep/garáž, kde si člověk může v zimě schovat lyže a v létě třeba kola. Komunikace s paní majitelkou byla skvělá.

Podzim 2023 – Svaťka s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Chalupa je na krásném místě, dobře vybavená, útulné a čisté pokoje. Zahrada super, děti se vydováděly, využili jsme i bazén, gril i ohniště. Spokojenost a doporučuji ostatním.

Léto 2023 – Martin s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Úžasná chata, skvělé vyžití pro děti, prostě super..mohu jen a jen doporučit a taky doporučím všem známým… děkuji za skvělý pobyt.. Martin

Léto 2023 – Pavla s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Pobyt na chatě Bečvance byl skvělý. Vše bylo perfektně čisté, uklizené. Kuchyň plně vybavená, dostatečné vyžití pro děti na oplocené zahradě a k tomu všemu ještě skvělá lokalita pro vylety v okolí.
Moc jsme si to užili a můžeme jen doporučit.

Jaro 2023 – Kateřina Z.  s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Perfektní a bezproblémové ubytování, kde jsme se opravdu cítili jako doma.
Jsme parta přátel, která se léta jezdí párkrát ročně odreagovat od ruchu velkoměsta, teď se naše skupinka rozrostla i o pár dětiček. Chalupa Bečvanka je opravdu ideální místo jak pro dospělé, tak i pro děti. Byli jsme nadšení. Komunikace s majiteli a jejich vstřícnost se už jen tak nikde nevidí a doufám, že se na chalupu v budoucnu zase podíváme. Nemůžu jinak než doporučit!

Zima 2023 – Lukáš Bartoň s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Ocenili jsme vybavení kuchyně, více toalet, dostatečné úložné prostory na oblečení v pokojích, topení na lyžařské boty a především vstřícnost majitele ohledně domluvy příjezdu a odjezdu. Ubytování je vkusné, moderní, funkční. Poprvé jsme se setkali s tím, že si máme tříděný odpad odvézt sami autem do určených popelnic. Celkově velká spokojenost.

Zima 2023 – Eva s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 98%
Byl to moc fajn prodloužený víkend ☺. Naše tří generační rodina se zde cítila jako doma ☼

Podzim 2022 – Anet se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 96%
Ubytování na chalupě Bečvanka bylo báječné. Velmi čisté a útulné. Paní majitelka velmi vstřícná a příjemná. Zahrada vybavená a posezení taktéž kouzelné. Okolí nabízí spoustu aktivit, výlety, pěší a cykloturistika, ideální pro procházky okolo přehrady, sbírání hub. Každý si najde to své. My jsme byli velice spokojeni. Děkujeme a doporučujeme!

Podzim 2022 Víkendový babinec 
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Co se líbilo:
Ubytování velice pěkné, čisté, prostorné a přitom útulné. Majitelé velice příjemní, vše proběhlo naprosto v pohodě. Víkendový pobyt jsme si s kámoškama nad míru užily, v okolí je kam vyrazit na túry, na houby, taky na dobré jídlo a pití nebo kafíčko a zákusek.

Jaro 2022 – s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
S úrovni ubytovacího zařízení , jeho vybavením ,čistotou , prostorem soukromého pozemku jsme byli nadmíru spokojeni. Především dvě malé děti ,které byly s námi , měly dostatečně bezpečný prostor pro své venkovní aktivity . Celkový dojem 1A

Podzim 2021 – Markéta  s více rodinami, vloženo 
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Skvělé ubytování, kde nic nechybí. Chalupa je velmi vkusně zařízená. Paní majitelka velice milá. Za nás naprosto perfektní! Určitě se rádi budeme vracet.
Vše je dokonalé, moc děkujeme 🙂

Léto 2021 – Bronislava s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nejvíce se mi líbilo zázemí chalupy, vyžití pro děti, super koupaní-blízko přehrada a taky vše co jsme potřebovali, jsme měli tam❤️a majitelé moc milí

Léto 2020 – Pavel Ž.,s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Nejen zcela nově zařízeno po rekonstrukci, ale navíc velmi promyšleně, nic nechybí a nic není ošizené. Nejlepší soukromé ubytování, v jakém jsme kdy byli. Majitelé velmi milí. Poloha pro průzkum Beskyd ideální, kousek přehrada na koupání.
 
Léto 2020 – Klára A., s přáteli 
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Úžasné, krásné a prostorné ubytování v nádherné, snadno dostupné oblasti a za příznivou cenu. Skvělá komunikace s majiteli. Na uvítanou příjemné překvapení. Dostatečně vybavená. Posezení venku parádní. Mohu jen doporučit! Ještě jednou děkujeme.
 
Léto 2020 – Pavla  se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Chata je moc krásná, plně vybavená s velkým oploceným a vybaveným pozemkem. Majitelé jsou příjemní. Pobyt a relax jsme si tu moc užili. Děkujeme 🙂

Léto 2020 – Hanka D.  s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: Na zahradně skvělé zázemí pro děti. Rychlé a příjemné jednání s majiteli. Vše nové, čisté a pěkné.

 
Zima 2020 – Čtyři spřátelené rodiny :-), s více rodinami,
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Plusy: Strávili jsme zde spolu s našimi přáteli báječný víkend. Chata je krásná, vkusně zařízená, s veškerým potřebným vybavením, majitelé příjemní,takže za nás naprostá spokojenost a nemůžeme jinak, než doporučit. Plánujeme zde další pobyt v letním období 🙂

zdroj: e-chalupy/chalupabecvanka, Google Moje firma

Děkujeme všem našim hostům za milá hodnocení.