Dobrodružství začíná hned u našich dveří
​​
Dobrodružství začíná hned u našich dveří

Chalupa Bečvanka


Chalupu Bečvanka jsme zrekonstruovali z původního, starého rodinného domu.

Setkávání přátel probíhá ve společenské místnosti, která je umístěna v přízemí. Obývací místnost je pohodlně propojena s prostornou kuchyní, kde najdete veškeré vybavení. Místnost má dva velké stoly s lavicemi a židlemi, pohovku, televizi s USB portem, WI-FI.
Kuchyň je vybavena indukčním sporákem s odsavačem, troubou, myčkou, mikrovlnkou, lednicí, kávovarem na ESE pody (k dispozici 10Kč/ks), rychlovarnou konvicí. K dispozici je nádobí, hrnce, tyčový mixér, sendwičovač a ostatní kuchyňské potřeby.
Vedle kuchyně se nachází komůrka s policemi pro uložení veškerých potravin.

Dále je v přízemí koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Veranda v přízemí nabízí ještě jedno samostatné WC s umyvadlem.

V přízemí je také jedna ložnice se 4 lůžky, tedy s manželkou postelí a poschoďovou postelí, skříní, stolkem a 2 stoličkami.

V 1.patře najdete další 3 čtyřlůžkové ložnice, vybavené stejně jako ložnice v přízemí. Také zde máme jednu koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, fénem a pračkou a další samostatné WC. Na chodbě je pro malé děti hrací minikoutek.

Pro vaše nejmenší ratolesti je připravena jedna postýlka, dřevěná jídelní židlička, nočníky, stolička, dětské talíře aj.

V suterénu máme prostorný stojan na kola a lyže. Vytápění domu je zajištěno tepelným čerpadlem doplněným solárními panely určenými pro ohřev vody. 

Chalupa je umístěna ve velké oplocené zahradě se sadem o celkové rozloze 2.000 m2, kde se  vaše ratolesti vyřádí. Na zahradě najdete prostornou pergolu (6×4 m) s posezením, kde je možné strávit společné chvíle. Pergola je vybavena lavicemi se stolem, grilem a elektrickou přípojkou. Opékat můžete také u ohniště.

V horkých dnech se můžete osvěžit v nadzemním bazénu se slanou vodou.

Na zahradě najdete koutek pro děti, kde je dřevěný domeček se skluzavkou, hračkami, pískovištěm a houpačkou, k tomu dětská autodráha, vodní hrátky a další. Dále venkovní badminton s raketami a houpací síť.